kaniony, kanioning, canyon, canyoning, speleo, jaskinie, cave, zdjęcia, tapety
Witamy wszystkich zainteresowanych kanionami i kanioningiem ...
Strona główna
Rejony
Skale
Uwagi
Niebezpieczeństwa
Galeria
Wasze opinie
Statystyki
Media i my
O nas
Linki
Kontakt
Download

KTJ Speleoklub
Bielsko-Biała

O NAS

Jesteśmy grupą sympatyków kanioningu z Bielska-Białej wywodzących się w większości ze środowiska grotołazów.
Naszą ideą jest propagowanie tego sposobu spędzania wolnego czasu, oraz dzielenie się doświadczeniami i wiedzą z sympatykami tego pięknego sportu na całym świecie.

Na naszej stronie celowo nie umieszczamy dokładnych szkiców technicznych poszczególnych kanionów ale staramy się ogólnie opisać miejsca, w których byliśmy oraz wyeksponować te najciekawsze i godne polecenia.

Trzonem ekipy i głównym prowokatorem naszych wyjazdów jest popularnie zwany Prezesem - Marcin Sikora, gość o bujnej wyobraźni i ilości przejść znacznie zaburzających nasze statystyki.
Marcin od kilkunastu lat jest żeglarzem, kajakarzem górskim, grotołazem a przede wszystkim jednym z pierwszych wojowników kanioningu w Polsce.

Drugim głównym "mieszaczem" i niespokojnym duchem jest Michał Smoter - od kilkunastu lat związany ze środowiskiem jaskiniowym. Bawią go nie tylko jaskinie ale również woda, zimowe skitury oraz wszelkie tematy związane z działalnością górską. Michał jest fotografem starającym się w każdych warunkach uwieczniać nasze kanioningowe szaleństwa, a co najważniejsze jest wyśmienitym kompanem i gorącym entuzjastą tematu.Odwiedzin: 14809  Copyright 2009 by KANIONY.pl v5.14   Wszelkie prawa zastrzeżone dla autorów strony. Góra strony

kaniony, kanioning, canyon, canyoning, speleo, jaskinie, cave, zdjęcia, tapety